INFORMACJE

Jeżeli wykonujesz zawód Diagnosty Laboratoryjnego w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej i nie dokonałaś/eś jeszcze wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą sprawdź, co należy zrobić



REJESTR DIAGNOSTÓW

Ze względu na prace związane z przeniesieniem i integracją danych Diagnostów Laboratoryjnych do nowego systemu, wyłączyliśmy tymczasowo wyświetlanie w Rejestrze Diagnostów Laboratoryjnych informacji w zakresie posiadanych specjalizacji. Po zakończeniu prac poinformujemy osobnym komunikatem.

Pierwsze warsztaty dot. diagnostyki parazytologicznej za nami! - Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

14 cze 2025

13 czerwca 2025 odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu „Diagnostyka parazytologiczna układu pokarmowego”, organizowane wspólnie przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych oraz Katedrę i Zakład Biologii z Genetyką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Zajęcia prowadzili wybitni specjaliści: prof. dr hab. n. farm. Anna Bogucka - Kocka dr hab. n. med. i n. o zdr. Przemysław Kołodziej, prof. ucz.

IUczestnicy chwalą nie tylko tematykę, ale i poziom merytoryczny szkolenia. To niezwykle cenna wiedza mająca znaczenie w codziennej pracy diagnosty laboratoryjnego.

Ta strona używa plików cookie.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Rozumiem