INFORMACJE

Kontakt telefoniczny (telefony komórkowe i stacjonarne) w godzinach pracy Biura (8-16)

Jeżeli wykonujesz zawód Diagnosty Laboratoryjnego w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej i nie dokonałaś/eś jeszcze wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą sprawdź, co należy zrobić



REJESTR DIAGNOSTÓW

Ze względu na prace związane z przeniesieniem i integracją danych Diagnostów Laboratoryjnych do nowego systemu, wyłączyliśmy tymczasowo wyświetlanie w Rejestrze Diagnostów Laboratoryjnych informacji w zakresie posiadanych specjalizacji. Po zakończeniu prac poinformujemy osobnym komunikatem.

[07.05.2026] Dr n. med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. Z o.o. - Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

Łódź

Nazwa podmiotu: Dr n. med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. Z o.o.

Adres podmiotu: 40-065 Katowice, ul. Mikołowska 53a FILIA ŁÓDŹ Okólna 181

Treść ogłoszenia:

Dr n. med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. filia w Łodzi szuka osoby na stanowisko diagnosty laboratoryjnego.

Wymagania:

-prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego -zdolności komunikacyjne konieczne przy obsłudze pacjenta oraz klienta -dobra organizacja pracy -dyspozycyjność ,odpowiedzialność ,zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie - praca w systemie dwunastogodzinnym + dyżury -dofinansowanie do karty Multisport -ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres katarzyna.dybka@diag.pl

Miejsce zatrudnienia: Łódź, ul. Okólna 181

Wymagane wykształcenie:.wyższe

Proponowane wynagrodzenie: gwarantowane ustawowe wynagrodzenie

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: etat

Dane do kontaktu: Stanowisko: diagnosta laboratoryjny

Imię i nazwisko: Dybka Katarzyna

Telefon: e- mail: katarzyna.dybka@diag.pl

Ta strona używa plików cookie.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Rozumiem