Świętochłowice
Nazwa podmiotu: Śląskie Laboratoria Analityczne / Badaj.to
Adres podmiotu: ul. Wojska Polskiego 16H, Świętochłowice (woj. Śląskie)
Treść ogłoszenia:
Zatrudnię DIAGNOSTĘ LABORATORYJNEGO SPECJALISTA IMMUNOLOGII TRANSFUZJOLOGICZNEJ
Dla Ciebie:
• wynagrodzenie 10 000- 12 000 zł brutto - Umowa o Pracę, • finansowanie szkoleń merytorycznych oraz menagerskich • benefity, w tym dofinansowanie do posiłków (Smartlunch), • szkolenia wewnętrzne (posiadamy własnego szkoleniowca), • dzielenie się wiedzą - mamy doświadczony i zróżnicowany zespół diagnostów, który wzajemnie uczy się od siebie, • reputacja - uchodzimy za laboratorium skupione na jakości i faktycznie przywiązujemy wagę do rzetelności wyników badań, • profesjonalizm - jeśli badanie wymaga powtórzenia, robimy to bez wahania, dbając o najwyższą jakość wyników.
Twoja praca:
• organizacja pracy pracowni • nadzór nad prawidłowością procesu analitycznego oraz prawidłowym korzystaniem ze sprzętu pomiarowego • nadzór nad prawidłowością wykonywania badań laboratoryjnych • dokładna interpretacja i autoryzacja otrzymanych wyników, • aktualizowanie procedur laboratoryjnych • obsługa systemu Laboratory Information System (LIS).
Oczekiwania:
• specjalizacja z immunologii transfuzjologicznej • wykształcenie wyższe kierunkowe, • czynne prawo wykonywania zawodu, • umiejętności analityczne - Twoje analityczne podejście do badań będzie kluczowe dla jakości wyników, które dostarczamy, • doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym • chęć rozwoju - oferujemy wsparcie w edukacji i liczne możliwości szkoleń,
Rozpocznij karierę w badaj.to, nowej marce wywodzącej się od Śląskich Laboratoriów Analitycznych, w Świętochłowicach! Od 1991 roku, dzięki wiedzy, precyzji i oddaniu diagnostów, nasi pacjenci mogą liczyć na dokładne i wiarygodne wyniki badań. Rozumiemy, jak ogromna odpowiedzialność spoczywa na Waszych barkach i jak ważne jest to, co robicie dla zdrowia i życia pacjentów. Wybierając ten zawód z pewnością kierowaliście się miłością do nauki i pomocy ludziom. A takich osób szukamy do naszego zespołu - rzetelnych, dociekliwych i analitycznych. Nasi diagności pracują w laboratorium centralnym w Świętochłowicach oraz w kilku laboratoriach satelitarnych w Opolu, Zgierzu i Częstochowie. Sprawdź, jak praca w naszej firmie wygląda oczami naszych pracowników.
Poznaj ich historie i dołącz do nas! https://badaj.to/praca-dla-diagnostow-laboratoryjnych/
Miejsce zatrudnienia: Świętochłowice (woj. Śląskie)
Wymagane wykształcenie: wyższe kierunkowe + specjalizacja z immunologii transfuzjologicznej
Proponowane wynagrodzenie: 10 000zł brutto – 12 000 zł brutto
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Dane do kontaktu:
Imię i nazwisko: Paulina Telefon: 887085071 e- mail: rekrutacja@sla.pl