INFORMACJE

Jeżeli wykonujesz zawód Diagnosty Laboratoryjnego w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej i nie dokonałaś/eś jeszcze wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą sprawdź, co należy zrobić



REJESTR DIAGNOSTÓW

Ze względu na prace związane z przeniesieniem i integracją danych Diagnostów Laboratoryjnych do nowego systemu, wyłączyliśmy tymczasowo wyświetlanie w Rejestrze Diagnostów Laboratoryjnych informacji w zakresie posiadanych specjalizacji. Po zakończeniu prac poinformujemy osobnym komunikatem.

[10.01.2024] Diagnosta ze specjalizacją lab. transfuzjologii medycznej - Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

Kraków

Tel. 695738598 e-mail: asw68g@gmail.com

Treść ogłoszenia:

Diagnosta laboratoryjny ze specjalizacją z laboratoryjnej transfuzjologii medycznej i wieloletnim stażem pracy w Pracowni Immunologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi podejmie pracę w Krakowie, w pełnym wymiarze czasu pracy, na stanowisku: starszy asystent diagnostyki laboratoryjnej.

Kontakt e-mail: asw68g@gmail.com

Wymiar czasu pracy: pełny etat Stanowisko: starszy asystent

Ta strona używa plików cookie.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Rozumiem