INFORMACJE

Kontakt telefoniczny (telefony komórkowe i stacjonarne) w godzinach pracy Biura (8-16)

Jeżeli wykonujesz zawód Diagnosty Laboratoryjnego w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej i nie dokonałaś/eś jeszcze wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą sprawdź, co należy zrobić



REJESTR DIAGNOSTÓW

Ze względu na prace związane z przeniesieniem i integracją danych Diagnostów Laboratoryjnych do nowego systemu, wyłączyliśmy tymczasowo wyświetlanie w Rejestrze Diagnostów Laboratoryjnych informacji w zakresie posiadanych specjalizacji. Po zakończeniu prac poinformujemy osobnym komunikatem.

[11.08.2026] Biomedica Poland Sp. z o.o. - Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

Polska + Europa

Nazwa podmiotu: Biomedica Poland Sp. z o.o.

Adres podmiotu: ul. Raszyńska 13, 05-500 Piaseczno Treść ogłoszenia: International Clinical Applications Specialist – Cytologia i Diagnostyka Molekularna

Biomedica to międzynarodowa firma handlowa działająca w 13 krajach Europy, dostarczająca rozwiązania z zakresu wyrobów medycznych, diagnostyki in-vitro i life science.

Poszukujemy diagnosty laboratoryjnego z aktywnym prawem wykonywania zawodu oraz uprawnieniami do samodzielnego screeningu cytologicznego, z doświadczeniem w ocenie szkiełek cytologii ginekologicznej, do wsparcia klientów i zespołu sprzedaży w zakresie cytologii płynnej.

Wymiar godzin pracy ustalany indywidualnie, zależnie od dostępności kandydata.

Zakres zadań: prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych z zakresu cytologii płynnej, morfologii i obsługi systemów w całym regionie Biomedica. Wsparcie aplikacyjne podczas wdrażania klientów, demonstracji, warsztatów, szkoleń użytkowników. Wsparcie zespołu sprzedażowego wiedzą kliniczną i morfologiczną. Pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z jakością próbki, przygotowaniem preparatów, barwieniem. Zbieranie feedbacku od klientów i dzielenie się praktycznymi spostrzeżeniami z zespołem sprzedażowym.

Kwalifikacje: Praktyczne doświadczenie w cytologii, patologii (w laboratorium klinicznym lub weterynaryjnym), podstawowe lub praktyczne doświadczenie z kliniczną diagnostyką molekularnych na platformach zautomatyzowanych stanowi atut, zdolność i gotowość do samodzielnej pracy, silne zdolności interpersonalne i prezentacyjne, dobra znajomość angielskiego, gotowości do podróży, prawo jazdy.

Oferujemy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), kompleksowe szkolenie, rozwój zawodowy, wynagrodzenie od 3 400 € brutto/miesiąc ( w przypadku pełnego etatu, do negocjacji zależnie od wymiaru czasu pracy i doświadczenia).

Miejsce zatrudnienia: Polska + Europa

Wymagane wykształcenie: Wyższe

Proponowane wynagrodzenie: 3400 €

Forma zatrudnienia: do ustalenia Wymiar czasu pracy: Do ustalenia

Dane do kontaktu: Stanowisko: International Clinical Applications Specialist – Cytologia i Diagnostyka Molekularna

Imię i nazwisko: NORBERT KRYSIUK

Telefon: +48 601166633

e- mail: norbert.krysiuk@bmgrp.pl

Ta strona używa plików cookie.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Rozumiem