INFORMACJE

Jeżeli wykonujesz zawód Diagnosty Laboratoryjnego w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej i nie dokonałaś/eś jeszcze wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą sprawdź, co należy zrobić



REJESTR DIAGNOSTÓW

Ze względu na prace związane z przeniesieniem i integracją danych Diagnostów Laboratoryjnych do nowego systemu, wyłączyliśmy tymczasowo wyświetlanie w Rejestrze Diagnostów Laboratoryjnych informacji w zakresie posiadanych specjalizacji. Po zakończeniu prac poinformujemy osobnym komunikatem.

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa “Współczesna Medycyna Laboratoryjna" w Szczecinie - Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

13 lut 2025

Serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolską Konferencję Naukowa Studentów Medycyny Laboratoryjnej pt. “Współczesna Medycyna Laboratoryjna" w Szczecinie.
Serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolską Konferencję Naukowa Studentów Medycyny Laboratoryjnej pt. “Współczesna Medycyna Laboratoryjna" w Szczecinie.

Szczecińskie spotkania to jedna z okazji do spotkania się w gronie praktyków i specjalistów różnych dziedzin medycyny laboratoryjnej. W trakcie Konferencji wysłuchamy 7 wystąpień doświadczonych nauczycieli akademickich. To wydarzenie, to także sprawdzian organizacyjny organizatorów wydarzenia - studentów zrzeszonych w Studenckim Towarzystwie Diagnostów Laboratoryjnych PUM oraz okazja do zaprezentowania się przez młodych adeptów nauki podczas sesji plakatowej. Konferencję dedykujemy Diagnostom Laboratoryjnym, studentom i doktorantom, osobom zawodowo zajmującym się zawodowo ochroną zdrowia.

PROGRAM KONFERENCJI (TEMATY WYSTĄPIEŃ)

Prof. dr hab. n. med. Barbara Dołęgowska: "Specjalizacje z diagnostyki laboratoryjnej - możliwości i ograniczenia"

Dr n. med. Edyta Borkowska: "ctDNA jako marker w diagnostyce monitorowaniu nowotworów - wyzwania i możliwości w laboratorium genetycznym"

Mgr Katarzyna Kosek: "Jak wdrożyć i zarządzać systemem POCT w szpitalu. Rola koordynatora - doświadczenia własne GPSK w Poznaniu"

Dr n. med. Joanna Jursa-Kulesza: "Zakażenia wywołane przez drobnoustroje wielolekooporne - wyzwanie diagnostyczno-lecznicze"

Dr n. med. Katarzyna Fischer: "Innowacyjne podejście do diagnostyki serologicznej chorób układowych tkanki łącznej"

Dr n. med. Karolina Kot: "Alternatywne metody stosowane w diagnostyce parazytologicznej, czyli metody pseudomedyczne"

Prof dr hab. n. med. Andrzej Ciechanowicz: "Hyperkalcemia i wielomocz. Nie ma małych problemów..."

Najważniejsze informacje:

Data i godzina: 5 kwietnia 2025 r. godz. 09:00 - 17:00

Miejsce: Sala konferencyjna Courtyard by Marriott, Brama Portowa II, 70-225 Szczecin

Odpłatność: 50 zł (Studenci i Doktoranci PUM - bezpłatnie)

Płatności należy dokonać na konto Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych:

Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

Nr konta: 72 1020 1042 0000 8802 0010 5692 tytułem: "Konferencja KIDL - STDL, imię i nazwisko uczestnika".

Za udział w konferencji uczestnikom przysługują punkty edukacyjne.

ZAPISY NA KONFERENCJĘ

Ta strona używa plików cookie.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Rozumiem