INFORMACJE

Jeżeli wykonujesz zawód Diagnosty Laboratoryjnego w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej i nie dokonałaś/eś jeszcze wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą sprawdź, co należy zrobić



REJESTR DIAGNOSTÓW

Ze względu na prace związane z przeniesieniem i integracją danych Diagnostów Laboratoryjnych do nowego systemu, wyłączyliśmy tymczasowo wyświetlanie w Rejestrze Diagnostów Laboratoryjnych informacji w zakresie posiadanych specjalizacji. Po zakończeniu prac poinformujemy osobnym komunikatem.

Otwarto rekrutację na szkolenia w ramach projektu UE - Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

6 paź 2022

Zapraszamy do rejestracji na szkolenia!

Otwarto rekrutację w ramach projektu UE pn. „Kursy podnoszące kwalifikacje kadry medycznej udzielającej świadczeń zdrowotnych, w tym w związku z chorobą zakaźną, w szczególności COVID-19”.

Link: REJESTRACJA

Kontakt: projekt-ue@kidl.org.pl

Pomoc techniczna (np. problem z rejestracją, logowaniem, źle dodane załączniki - tylko pomoc techniczna): pomoc@aspello.pl

Szczegóły dotyczące szkoleń oraz projektu: https://kidl.org.pl/ zakładka: Projekt UE

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji i Uczestnictwa w Projekcie

Szkolenia organizowane będą w ośmiu zakresach tematycznych (SEROLOGIA, BIOCHEMIA, MIKROBIOLOGIA, HEMATOLOGIA, DIAGNOSTYKA MOLEKULARNA, IMMUNOLOGIA, CYTOLOGIA, PRAWO). Realizacja szkoleń podzielona jest na część teoretyczną (48 godzin dydaktycznych) i część praktyczną (24 godziny dydaktyczne).

1) Szkolenia teoretyczne realizowane będzie w formule on-line, 6 godzin wykładów w ośmiu zakresach tematycznych (48 godzin wykładów on-line), realizowane w ciągu 16-stu dni posiedzeń szkoleniowo - naukowych realizowanych przez KIDL za pomocą platformy szkoleniowej on-line do odsłuchania w dogodnym czasie przez uczestników – 32 punkty edukacyjne; (§ 3 ust. 2 pkt 6 w/w rozporządzenia). Udział w szkoleniach on-line jest obowiązkowy we wszystkich zakresach tematycznych dla wszystkich Uczestników Projektu na poziomie 70% - rozpoczęcie szkoleń przełom listopada i grudnia br.

2) Szkolenia praktyczne realizowane będą w ośrodkach akademickich w całej Polsce w zależności od miejsca zamieszkania się osób zgłaszających się na kursy, 3 godziny stacjonarnych zajęć praktycznych w ośmiu zakresach tematycznych (łącznie 24 godziny zajęć praktycznych), realizowane w ciągu czterech dni przez akredytowane jednostki szkoleniowe - terminy do realizacji zostaną podane przez poszczególne ośrodki aby uczestnicy zapisali się na najbardziej odpowiadające im daty szkoleń – 1 punkt za 1 godzinę szkolenia praktycznego- maksymalnie 24 „twarde” punkty edukacyjne; (§ 3 ust. 2 pkt 1 w/w rozporządzenia). Udział w szkoleniach praktycznych jest obowiązkowy na poziomie 70%.

Ta strona używa plików cookie.

Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies
Rozumiem