Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Zatwierdzone przez Prezydium KRDL terminy i miejsca poszczególnych spotkań wyborczych

 

LUBUSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

21 kwietnia

11.00

Zielona Góra, hotel Qubus, ul Ceglana 14A

1

 

PODLASKIE

 

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

21 kwietnia

10.00

Białystok, Euroregionalne Centrum Farmacji, ul. Mickiewicza 2D

1

21 kwietnia

11.30

Białystok, Euroregionalne Centrum Farmacji, ul. Mickiewicza 2D

2

21 kwietnia

13.00

Białystok, Euroregionalne Centrum Farmacji, ul. Mickiewicza 2D

3

 

MAŁOPOLSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

17 maja

8.30

Kraków, Akademia Umiejętności, ul. Sławkowska 17

1

17 maja

14.30

Kraków, Akademia Umiejętności, ul. Sławkowska 17

2

17 maja

18.00

Kraków, Akademia Umiejętności, ul. Sławkowska 17

3

18 maja

8.30

Kraków, Akademia Umiejętności, ul. Sławkowska 17

4

18 maja

14.30

Kraków, Akademia Umiejętności, ul. Sławkowska 17

5

18 maja

18.00

Kraków, Akademia Umiejętności, ul. Sławkowska 17

6

 

 

KUJAWSKO-POMORSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

18 maja

10.00

Bydgoszcz, Sala audytoryjna Szpital Uniwersytecki nr 2 im.
J. Biziela, ul. Ujejskiego 75, Sala audytoryjna (poziom -1)

1

18 maja

11.30

Bydgoszcz, Sala audytoryjna Szpital Uniwersytecki nr 2 im.
J. Biziela, ul. Ujejskiego 75, Sala audytoryjna (poziom -1)

2

18 maja

13.00

Bydgoszcz, Sala audytoryjna Szpital Uniwersytecki nr 2 im.
J. Biziela, ul. Ujejskiego 75, Sala audytoryjna (poziom -1)

3

18 maja

14.30

Bydgoszcz, Sala audytoryjna Szpital Uniwersytecki nr 2 im.

J. Biziela, ul. Ujejskiego 75, Sala audytoryjna (poziom -1)

4

 

LUBELSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

18 maja

15.30

Zamość, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II, Aleja Jana Pawła II 10, Sala konferencyjna

2

19 maja

9.00

Lublin, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, ul. Chodźki 1, Sala Wykładowa Collegium Universum

1

19 maja

10.30

Lublin, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, ul. Chodźki 1, Sala Wykładowa Collegium Universum

3

19 maja

12.00

Lublin, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, ul. Chodźki 1, Sala Wykładowa Collegium Universum

4

 

ZACHODNIOPOMORSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

23 maja

10.00

Szczecin, Pomorski Uniwersytet Medyczny, ul. Rybacka 1, Aula Rektoratu

2

23 maja

12.30

Szczecin, Pomorski Uniwersytet Medyczny, ul. Rybacka 1, Aula Rektoratu

3

24 maja

13.00

Koszalin, Koszalińska Biblioteka Publiczna, pl. Polonii 1

1

 

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

02 czerwca

9.00

Kielce, Best Western Grand Hotel Kielce ul. Sienkiewicza 78

1

02 czerwca

11.00

Kielce, Best Western Grand Hotel Kielce ul. Sienkiewicza 78

2

 

POMORSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

2 czerwca

9.00

Gdańsk, GUMed, ul. Dębinki 1, budynek Collegium Biomedicum, Sala wykładowa im. prof. Włodzimierza Mozołowskiego

1

2 czerwca

10.30

Gdańsk, GUMed, ul. Dębinki 1, budynek Collegium Biomedicum, Sala wykładowa im. prof. Włodzimierza Mozołowskiego

2

2 czerwca

12.00

Gdańsk, GUMed, ul. Dębinki 1, budynek Collegium Biomedicum, Sala wykładowa im. prof. Włodzimierza Mozołowskiego

3

2 czerwca

13.30

Gdańsk, GUMed, ul. Dębinki 1, budynek Collegium Biomedicum, Sala wykładowa im. prof. Włodzimierza Mozołowskiego

4

 

MAZOWIECKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

2 czerwca

12.00

Siedlce, Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach

2

8 czerwca

17.00

Warszawa, Centrum Zdrowia Dziecka, Al. Dzieci Polskich 20, Sala wykładowa nr 119

7

9 czerwca

10.00

Warszawa, Centrum Zdrowia Dziecka, Al. Dzieci Polskich 20

8

9 czerwca

12.00

Warszawa, Centrum Zdrowia Dziecka, Al. Dzieci Polskich 20, Sala wykładowa nr 119

9

9 czerwca

14.00

Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny im Dr Tytusa Chałubińskiego, ul Tochtermana 1, Sala Konferencyjna Świetlica

1

15 czerwca

17.00

Warszawa, Centrum Zdrowia Dziecka, Al. Dzieci Polskich 20, Sala wykładowa nr 119

4

16 czerwca

10.00

Warszawa, Centrum Zdrowia Dziecka, Al. Dzieci Polskich 20, Sala wykładowa nr 119

5

16 czerwca

12.00

Ciechanów, Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ciechanowie

3

16 czerwca

12.00

Warszawa, Centrum Zdrowia Dziecka, Al. Dzieci Polskich 20, Sala wykładowa nr 119

6

 

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

7 czerwca

13.00

Olsztyn, hotel Villa Palas, ul. Żołnierska 4, Sala konferencyjna

1

8 czerwca

15.00

Kętrzyn, Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kętrzynie, ul. Wojska Polskiego 12

2

 

ŁÓDZKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

8 czerwca

8.45

Łódź, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, Szpital Ginekologiczno–Położniczy, ul. Rzgowska 281/289, Aula A

1

8 czerwca

10.30

Łódź, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, Szpital Ginekologiczno–Położniczy, ul. Rzgowska 281/289, Aula A

2

8 czerwca

12.15

Łódź, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, Szpital Ginekologiczno–Położniczy, ul. Rzgowska 281/289, Aula A

3

8 czerwca

14.00

Łódź, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, Szpital Ginekologiczno–Położniczy, ul. Rzgowska 281/289, Aula A

4

 

PODKARPACKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

9 czerwca

10.00

Rzeszów, Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie ul. Jana Dekerta 2

2

9 czerwca

11.30

Rzeszów, Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie ul. Jana Dekerta 2

1

9 czerwca

13.00

Rzeszów, Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie ul. Jana Dekerta 2

3

 

 

WIELKOPOLSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

22 czerwca

14.00

Poznań, ul. Ogrodowa 12 sala GRAND Conference Centre

1

22 czerwca

16.00

Poznań, ul. Ogrodowa 12, sala GRAND Conference Centre

2

23 czerwca

10.00

Poznań, ul. Ogrodowa 12, sala GRAND Conference Centre

3

23 czerwca

12.00

Poznań, ul. Ogrodowa 12, sala GRAND Conference Centre

4

23 czerwca

14.00

Poznań, ul. Ogrodowa 12, sala GRAND Conference Centre

5

 

ŚLĄSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

6 września

12.00

Katowice, Siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach,
ul. Grażyńskiego 49a

2

6 września

14.00

Katowice, Siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach,
ul. Grażyńskiego 49a

1

6 września

16.00

Katowice, Siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach,
ul. Grażyńskiego 49a

6

7 września

12.00

Katowice, Siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach,
ul. Grażyńskiego 49a

3

7 września

14.00

Katowice, Siedziba Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach,
ul. Grażyńskiego 49a

4

8 września

11.00

Bielsko-Biała, Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Al. Armii Krajowej 101

5

 

OPOLSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

20 września

13.00

Opole, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu, Al. W. Witosa 26 Sala  wykładowa nr 4

1

 

 

DOLNOŚLĄSKIE

Data

Godzina

Miejsce

Nr Zebrania Wyborczego

20 września

11.00

Wrocław, ul. Borowska 211, Sala Seminaryjna na Oddziale Analityki Medycznej

1

20 września

12.30

Wrocław, ul. Borowska 211, Sala Seminaryjna na Oddziale Analityki Medycznej

2

20 września

14.00

Wrocław, ul. Borowska 211, Sala Seminaryjna na Oddziale Analityki Medycznej

3

20 września

15.30

Wrocław, ul. Borowska 211, Sala Seminaryjna na Oddziale Analityki Medycznej

4

bądź na bieżąco,
zapisz się
do naszego newslettera

pamiętaj o wyborze
właściwego wojewódźtwa!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe