Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Zaproszenie do udziału w III Poznańskich Dniach Cytometrii i Immunopatologii. 11-04-2018

Organizatorami konferencji są Katedra i Zakład Biologii Komórki oraz Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w III Poznańskich Dniach Cytometrii i Immunopatologii. Organizatorami konferencji są Katedra i Zakład Biologii Komórki oraz Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Mamy nadzieję, że podobnie jak podczas dotychczasowych spotkań w ramach Poznańskich Dni Cytometrii i Immunopatologii, które są kontynuacją konferencji „Cytometria w diagnostyce lekarskiej" i "Postępy Immunopatologii w diagnostyce klinicznej”, zapewnimy program interesujący wszystkich wykorzystujących w badaniach naukowych i diagnostycznych techniki cytometryczne.

Tegoroczne obrady odbywać się będą w dniach 24 i 25 maja 2018 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w konferencji młodych pracowników nauki – pragniemy, aby poznańskie spotkanie umożliwiło Państwu przedstawienie wyników swoich badań, a kontakt z wykładowcami o międzynarodowym autorytecie stał się okazją dla wymiany wiedzy i doświadczeń.

Przewidujemy wykłady plenarne, doniesienia ustne, sesje plakatowe oraz warsztaty cytometryczne. Mamy nadzieję, że dwa dni konferencji spędzimy w miłej atmosferze na dyskusjach naukowych i spotkaniach towarzyskich.

Uczestnikom konferencji przyznane zostaną 4 punkty edukacyjne.

Diagności laboratoryjni uzyskają wpis do książki szkoleń.

Strona internetowa: http://www.cytometria2018.bok-ump.pl/

Z wyrazami szacunku,
w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

dr hab. med. Małgorzata Kotwicka
prof. dr hab. n. med. Jan Sikora

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe