Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Dyplomatorium we Wrocławiu 14-11-2017

W dniu 10.11.2017 roku w sali im. prof. L. Kuczyńskiego nowoczesnego kompleksu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiuprzy ul. Borowskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych magisterskich na kierunku analityka medyczna. 
Przybyłych na uroczystość powitała Pani prof. dr hab. Halina Grajeta, Dziekan Wydziału Farmaceutycznego. Pan Rektor prof. dr hab. n. med. Marek Ziętek pogratulował ukończenia studiów i życzył Absolwentom wszelkich sukcesów. Po przyjęciu ślubowania Absolwentów i wręczeniu dyplomów nastąpiło wręczenie nagród.
Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych przyznała na wniosek uczelni nagrody finansowe dla wyróżniających się absolwentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, która zajmuje wysokie miejsce w rankingu uczelni medycznych w Polsce.
Nagrody dostali: Pani mgr Aleksandra Franczak - najlepsza absolwentka analityki medycznej (średnia za cały okres studiów: 4,71) , Pani mgr Karolina Dydak za zajęcie I miejsca w konkursie na najlepszą pracę magisterską na kierunku analityka medyczna, Pani mgr Justyna Paleczny za zajęcie II miejsca, Pani mgr Aleksandra Czapla za zajęcie III. Uzyskanie tak dobrych wyników w nauce świadczy nie tylko o zaangażowaniu i ciężkiej pracy studentów, ale także o wysokich umiejętnościach Nauczycieli Akademickich i ich trosce o jakość kształcenia.
Miłym akcentem uroczystości było także okazane przez Władze Uczelni uznanie dla członków samorządu zawodowego diagnostów laboratoryjnych angażujących się w kształcenie studentów Oddziału Analityki Medycznej we Wrocławiu. Wręczono medale Zasłużonych dla Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej Pani mgr Renacie Zygmuntowicz-Aniśko, Panu dr Henrykowi Owczarkowi i Panu dr Jackowi Majdzie. Medale wręczyła Pani Dziekan prof. dr hab. n. med. Halina Grajeta. 
Cieszymy się, że doskonale wykształcona, liczna grupa absolwentów zasili szeregi pracowników medycznych laboratoriów diagnostycznych. 
Fotorelacja znajduje się na stronie Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu link
 
Bogusław Grabowski

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe