Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Konferencja "Świętokrzyskie Spotkanie - Onkologia Interdyscyplinarna" 16-04-2019

Zarząd kieleckiego oddziału PTDL oraz przedstawiciele KIDL na woj. świętokrzyskie mają zaszczyt zaprosić diagnostów laboratoryjnych na Konferencję "Świętokrzyskie Spotkanie - Onkologia Interdyscyplinarna", która odbędzie się w dniach 17-18 maja 2019 roku w Centrum Kongresowym Targi Kielce w Kielcach.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych koleżanek i kolegów - diagnostów laboratoryjnych – Zarząd PTDL o/Kielce organizuje Konferencję, której głównym tematem są najnowsze osiągnięcia medycyny onkologicznej. Zaproszeni wykładowcy są uznanymi  specjalistami z różnych dziedzin medycznych. Wśród nich są m.in.:  diagności laboratoryjni, hematolodzy, laryngolodzy, ginekolodzy, endokrynolodzy, hepatolodzy a nawet psychoterapeuci. Ich udział w konferencji gwarantuje wysoką jakość merytoryczną wykładów. Ponadto konferencja będzie okazją do integracji i wymiany doświadczeń w samym gronie diagnostów laboratoryjnych.

W czasie trwania Konferencji zaplanowano również prezentacje wielu firm na stoiskach wystawowych, która pozwoli uczestnikom konferencji zapoznać się z ich najnowszymi ofertami.

Plan Konferencji i formularz zgłoszeniowy dostępne są w linku poniżej.

https://www.targikielce.pl/pl/ptdl.htm

Formularz zgłoszeniowy oraz potwierdzenie opłaty za uczestnictwo w konferencji należy przesłać w postaci zdjęcia/skanu na jeden z adresów podanych w formularzu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji.

Przewodnicząca PTDL oddział Kielce - Anna Goliszek

Przedstawiciele KIDL na woj. świętokrzyskie - Beata Borkowska i Anna Grudniewska

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by PPCEfekt