Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Dzień Diagnosty w Wejherowie 07-06-2018

Z okazji  Ogólnopolskiego Dnia Diagnosty  Zarząd  Szpitali Pomorskich  sp. z o.o., z lokalizacją w Wejherowie  zorganizował  spotkanie  z  Diagnostami  Laboratoryjnymi.
Z tej okazji Prezes Spółki wybranym diagnostom wręczyła  dyplomy  z podziękowaniem  za codzienny trud  oraz  sumienność   mało  widocznej,  a jakże ważnej  pracy. Diagności  korzystając  z okazji  przybliżyli  Zarządowi  zawód  diagnosty, opowiedzieli o problemach codziennych oraz  pokazali  Pracownie  Laboratorium.
 
W ramach promocji zdrowia w Zakładzie Diagnostyki Mikrobiologicznej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie przeprowadzono 27 maja 2018 akcję „Dzień zdrowych paznokci”. Diagności laboratoryjni bezpłatnie pobierali i badali próbki paznokci w kierunku grzybicy. Prowadzono również rozmowy z pacjentami na temat badań wykonywanych w laboratorium i rozdawano ulotki o przygotowaniu się do badań.
Była to pierwsza tego typu impreza zorganizowana przez nasze laboratorium. W przyszłym roku planujemy powtórzyć wydarzenie z większym rozmachem.

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by PPCEfekt