Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

IV Ogólnopolskie Forum Kierowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych - Gala 40-lecia kształcenia w Polsce na kierunku analityka medyczna/medycyna laboratoryjna 31-03-2017

Pozostały ostatnie miejsca na IV Ogólnopolskie Forum Kierowników MLD, które odbędzie się w dniach 26-27 maja 2017 roku w Warszawie. Zapraszamy kierowników MLD ale również diagnostów laboratoryjnych. Tylko do 14 kwietnia można przesłać zgłoszenie oraz dokonać rezerwacji pokoju w hotelu (szczegóły poniżej).

Zapraszamy Państwa do udziału w IV Ogólnopolskim Forum Kierowników MLD, które odbędzie się w dniach 26-27 maja 2017 roku w Warszawie. Tegoroczna impreza połączona będzie z uroczystą Galą z okazji 40-lecia kształcenia w Polsce na kierunku analityka medyczna/medycyna laboratoryjna, która będzie miała miejsce pierwszego dnia Forum tj. 26 maja 2017 roku.

Patronaty:

Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz objęła patronat honorowy nad IV Forum Kierowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych.
 
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wicepremier Jarosław Gowin objął patronat honorowy nad Galą 40-lecia kształcenia w Polsce na kierunku analityka medyczna/medycyna laboratoryjna.

 

Szanowni Państwo – Kierownicy Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych!

                                   Diagności Laboratoryjni!

 

Staje się niemal tradycją, iż w ramach Forum Kierowników Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych świętujemy wspólnie ważne daty z historii diagnostyki laboratoryjnej. Tym razem będzie to 40 lat kształcenia w Polsce na kierunku analityka medyczna/medycyna laboratoryjna. 
 

Dlatego mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IV Ogólnopolskim Forum Kierowników MLD, które odbędzie się w dniach 26-27 maja 2017 roku w Warszawie. Tegoroczna impreza, jak wspomniałam, połączona będzie z uroczystą Galą z okazji 40-lecia kształcenia w Polsce na kierunku analityka medyczna/medycyna laboratoryjna, która będzie miała miejsce 26 maja 2017 roku, pierwszego dnia Forum.

Tematem przewodnim forum będzie „Faza przed i postanalityczna – współpraca diagnosty laboratoryjnego z zespołem medycznym a także komunikacja z pacjentem i negocjacje z pracodawcą”.

Odpowiednia komunikacja w procesie terapeutycznym jest kluczowym elementem dla postawienia właściwej diagnozy i współpracy w opiece medycznej pacjenta; dlatego chcemy wyposażyć naszych kierowników w wiedzę determinującą dobrą współpracę diagnosty z lekarzem klinicystą, pielęgniarką czy ratownikiem medycznym a przede wszystkim z pacjentem.

Drugim tematem naszego Forum będą aspekty prawne związane z dokumentacją medyczną tj. udzielanie informacji o stanie pacjenta, przekazywanie dokumentacji medycznej pacjentowi, rodzinie pacjenta oraz organom ścigania etc., dokumentacja medyczna w formie elektronicznej oraz jej archiwizacja.

Gośćmi na Forum będą przedstawiciele Parlamentu, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, GIODO, CEM.

Wszystkich Kierowników oraz Diagnostów serdecznie zapraszam licząc na Państwa obecność.

Program IV Forum Kierowników MLD - do pobrania

 

dr Elżbieta Puacz

 

   Prezes KRDL

 

Organizacja Forum:

 • miejsce:
  • Hotel Sangate Airport (dawniej Gromada), ul. 17 Stycznia 32, Warszawa
 • koszt udziału w forum (wpisowe) – 50 zł (płatności prosimy realizować na konto podstawowe KIDL)
 • warunkiem uczestnictwa w Forum jest przesłanie formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) wraz z potwierdzeniem dokonania płatności – ze względu na masowy charakter imprezy prosimy o przesyłanie obu dokumentów (skanów) jednym mailem na adres a.luba@kidl.org.pl lub na fax: (22) 741 21 56
 • termin przesyłania zgłoszeń – 10.04.2017 – ze względu na masowy charakter imprezy prosimy o, w miarę możliwości, szybkie podejmowanie decyzji
 • prosimy o zamieszczenie wszystkich, wymaganych w formularzu danych – w szczególności adres mailowy i telefon komórkowy

Informacje pozostałe:

 • pierwszego dnia Forum, o godz. 18.00 rozpocznie się uroczysta Gala z okazji
  40 lat kształcenia w Polsce na kierunku analityka medyczna/medycyna laboratoryjna
 • planowane rozpoczęcie forum: 26.05.2017 godz. 12.00; planowanie zakończenie forum: 27.05.2017 godz. 13.00 (szczegóły w załączonym programie - wkrótce)
 • koszty zakwaterowania oraz przyjazdu pokrywają uczestnicy
 • pozostałe szczegóły organizacyjne (m.in. dotyczące zakwaterowania) będziemy przekazywać Państwu na bieżąco

Szczegóły organizacyjne dotyczące zakwaterowania:

Warszawa, 26-27 maja 2017 r.
MiejsceHotel Sangate Airport (dawniej Gromada)  ul. 17 Stycznia 32; Warszawa. 
 
Zakwaterowanie w hotelu (WAŻNE – hotel rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń na Forum dopiero od 20.02.2017)
 • dla uczestników forum ustalone zostały następujące ceny pokoi:
  • 300 PLN pokój dwuosobowy (biznes) za noc – 150 PLN od osoby
  • 280 PLN pokój dwuosobowy (standard) za noc - 140 PLN od osoby
  • 280 PLN pokój jednoosobowy (biznes) za noc
  • 250 PLN pokój jednoosobowy (standard) za noc
WAŻNE: ze względu na wymogi hotelu proszę, aby do rezerwacji pokoi zgłaszać już dwie osoby, z prośbą o dwa rachunki na odpowiednią kwotę każdy; przy zgłoszeniu jednej osoby hotel wystawi rachunek jak za pokój jednoosobowy.
 
WAŻNE II: jeśli jednak nie znajdą Państwo „drugiej osoby” do pokoju i nie chcą Państwo płacić za pokój jednoosobowy, proszę zgłosić to na adres organizacyjny a.luba@kidl.org.pl ; jeśli zgłosi się druga taka osoba, wyślemy do hotelu dwa nazwiska i wówczas hotel wystawi dwa rachunki .
 
 • każdy z uczestników musi indywidualnie dokonać rezerwacji i opłaty za pokój: Rezerwacja: tel.: 22 576 4550 lub 22 576 4500
 • w treści zgłoszenia proszę Podać: IV Forum Kierowników KIDL, 26-27.05.2017

 

W przypadku jakichkolwiek pytań sprawę prowadzi:

Alicja Luba: a.luba@kidl.org.pl

Do pobrania - formularz zgłoszeniowy

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by PPCEfekt