Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

l.p. Nazwisko i imię Przedstawiciel na województwo Adres e-mail Numer telefonu
1 Anyszek Tomasz małopolskie t.anyszek@kidl.org.pl  
2 Biernot-Pamuła Karolina małopolskie k.biernot-pamula@kidl.org.pl  
3 Borkowska Beata świętokrzyskie b.borkowska@kidl.org.pl  
4 Brzyśkiewicz Piotr Paweł dolnośląskie p.brzyskiewicz@kidl.org.pl  
5 Duma Dariusz lubelskie d.duma@kidl.org.pl   
6 Frydrych Aleksandra lubuskie a.frydrych@kidl.org.pl   
7 Gernand Sylwia Maria opolskie s.gernand@kidl.org.pl   
8 Gosk Przemysław podlaskie p.gosk@kidl.org.pl   
9 Grudniewska Anna świętokrzyskie a.grudniewska@kidl.org.pl   
10 Gruszczyńska-Rak Beata kujawsko-pomorskie b.gruszczynska-rak@kidl.org.pl   
11 Guzik Liliana podkarpackie l.guzik@kidl.org.pl   
12 Janiak Maciej Piotr mazowieckie m.janiak@kidl.org.pl   
13 Januszek Dorota Barbara łódzkie d.januszek@kidl.org.pl   
14 Kłudkowska Matylda wielkopolskie m.kludkowska@kidl.org.pl   
15 Kościelniak-Ziemniak Magdalena śląskie m.koscielniak-ziemniak@kidl.org.pl   
16 Kowalczyk Iwona warmińsko-mazurskie i.kowalczyk@kidl.org.pl   
17 Krawiecka Dorota kujawsko-pomorskie d.krawiecka@kidl.org.pl   
18 Krygier Renata śląskie r.krygier@kidl.org.pl   
19 Malinowski Waldemar dolnośląskie w.malinowski@kidl.org.pl   
20 Marchlik Wojciech Daniel warmińsko-mazurskie w.marchlik@kidl.org.pl   
21 Marynowska Justyna mazowieckie j.marynowska@kidl.org.pl  
22 Meyer-Stachowska Anna kujawsko-pomorskie a.meyer-stachowska@kidl.org.pl   
23 Mond-Paszek Renata opolskie r.mond-paszek@kidl.org.pl   
24 Nierzwicka Iwona pomorskie i.nierzwicka@kidl.org.pl   
25 Piłat Anna łódzkie a.pilat@kidl.org.pl   
26 Rabsztyn Elżbieta Barbara śląskie e.rabsztyn@kidl.org.pl  
27 Radziszewski Dawid Adam dolnośląskie d.radziszewski@kidl.org.pl   
28 Rusak Małgorzata podlaskie m.rusak@kidl.org.pl  
29 Sękowska Bożena Maria podkarpackie b.sekowska@kidl.org.pl  
30 Staniec Renata lubelskie r.staniec@kidl.org.pl   
31 Utracka Alicja pomorskie a.utracka@kidl.org.pl   
32 Wnuk Arkadiusz małopolskie a.wnuk@kidl.org.pl   
33 Wrońska Sandra zachodniopomorskie s.wronska@kidl.org.pl   
34 Zabłocki Wojciech Adam mazowieckie w.zablocki@kidl.org.pl   
35 Zeuschner Jacek zachodniopomorskie j.zeuschner@kidl.org.pl   
36 Zielińska-Przyjemska Małgorzata wielkopolskie m.zielinska-przyjemska@kidl.org.pl   
37 Zubowicz Iwona lubuskie i.zubowicz@kidl.org.pl   

bądź na bieżąco,
zapisz się
do naszego newslettera

pamiętaj o wyborze
właściwego wojewódźtwa!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe