Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

l.p. Nazwisko i imię Przedstawiciel na województwo Adres e-mail Numer telefonu
1 Bąk Anna kujawsko-pomorskie annaba11@wp.pl  669978917
2 Borowiec-Domka Elżbieta podkarpackie e.borowiec-domka@kidl.org.pl  794329131 
3 Fiega Magdalena świętokrzyskie mfiega@op.pl  660753439
4 Fischer Katarzyna zachodniopomorskie kasia.f11@op.pl 604577747 
5 Frydrych Aleksandra lubuskie lab_zielonagora@o2.pl  502237072
6 Grabowski Bogusław Czesław wielkopolskie boguslaw_grabowski@wp.pl  695411094 
7 Klausa Elżbieta dolnośląskie e.klausa@rckik.wroclaw.pl  691695151 
8 Kopala-Jeżowska Barbara podkarpackie bkjlab@poczta.onet.pl  793710050 
9 Kozłowska Danuta małopolskie danuta.kozlowska@diag.pl  663680186 
10 Krawiecka Dorota kujawsko-pomorskie dorota.krawiecka@gmail.com 515178273
11 Lipnicka Anna lubelskie annalipnicka1@wp.pl  695411600 
12 Maziarz Barbara małopolskie bmaziarz@su.krakow.pl 695411089 
13 Mertas Anna Maria śląskie amertas@sum.edu.pl  695411091 
14 Mioduska Katarzyna warmińsko-mazurskie kasiamska@tlen.pl  606725235 
15 Mond-Paszek Renata opolskie renata-paszek@wp.pl  693040971 
16 Niewiadomska Alina łódzkie a.niewiadomska@kidl.org.pl  695411090 
17 Nowacka Mirosława pomorskie mnowacka@beckman.com  695388813 
18 Pulit Jacek dolnośląskie jpulit@wp.pl  602599968 
19 Rółkowski Roland podlaskie roland.rolkowski@wp.pl  693292830 
20 Siewko Maria podlaskie mariasiewko@gmail.com  600729002 
21 Smykiewicz Jolanta mazowieckie jola.smykiewicz@plusnet.pl  693561234 
22 Stefaniuk Elżbieta mazowieckie

elzbieta.stefaniuk@gmail.com

695411085 
23 Sygitowicz Grażyna mazowieckie gsygitowicz@poczta.onet.pl  501505763 
24 Szymura Beata opolskie beataszym.4@o2.pl  602613692 
25 Świątkowska Ewa łódzkie swiewwa@wp.pl  501565217 
26 Utracka Alicja pomorskie autracka@gumed.edu.pl  502610789 
27 Walewski Bartosz warmińsko-mazurskie barwal86@tlen.pl  693693128 
28 Winsz-Szczotka Katarzyna Barbara śląskie winsz@sum.edu.pl  502364448 
29 Włoch Adam lubuskie wlochad1@poczta.onet.pl  695411087 
30 Wojtysiak-Duma Beata lubelskie bwd@interia.eu  604149530 
31 Zapała Ewa świętokrzyskie awelis@interia.pl  697875083 
32 Zeuschner Jacek zachodniopomorskie j.zeuschner@kidl.org.pl  501467272 
33 Zielińska-Przyjemska Małgorzata wielkopolskie mzielin@ump.edu.pl  691742960 
34 Pudełko Adam Andrzej Młodzi Diagności adampudelko@yahoo.pl  505890202 
35 Radziszewski Dawid Młodzi Diagności dawidradziszewski@gmail.com  506786301 

bądź na bieżąco,
zapisz się
do naszego newslettera

pamiętaj o wyborze
właściwego wojewódźtwa!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe