Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

SPECJALISTA 2017 16-10-2018

13 października 2018 r. w Ministerstwie Zdrowia odbyła się uroczystość, podczas której uhonorowano najlepszych specjalistów. Listy gratulacyjne otrzymali m.in. diagności laboratoryjni i kierownicy ich specjalizacji. W uroczystości udział wzięła wiceprezes KRDL Elżbieta Stefaniuk.
Podczas uroczystości w Sali Kolumnowej Ministerstwa Zdrowia wiceminister zdrowia Marcin Czech wręczył dyplomy gratulacyjne zaproszonym przedstawicielom zawodów medycznych (lekarzom, lekarzom dentystom, diagnostom laboratoryjnym i farmaceutom) i zawodów mających zastosowanie w ochronie zdrowia, którzy w roku 2017 uzyskali tytuły specjalisty z wynikiem bardzo dobry/bardzo dobry z wyróżnieniem. Dyplomy podziękowania otrzymali również kierownicy specjalizacji.
 
Uroczystość została uświetniona piękną oprawą muzyczną i wokalną. Samorząd Diagnostów Laboratoryjnych reprezentowała wiceprezes Elżbieta Stefaniuk, która wspólnie z ministrem wręczała dyplomy najlepszym diagnostom laboratoryjnym. Żałujemy, że nie wszyscy wyróżnieni diagności laboratoryjni skorzystali z zaproszenia, niemniej wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, życzymy sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym.
 

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe