Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Dzień diagnosty Laboratoryjnego w Kościanie 29-05-2018

25 maja br. w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kościanie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego.
Z tej okazji pracownicy Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej SPZOZ w Kościanie przygotowali dla pacjentów liczne atrakcje. Można było również zbadać poziom cholesterolu całkowitego. Pracownicy laboratorium wyróżniali się strojem, ponieważ założyli koszulki z logo Dnia Diagnosty Laboratoryjnego.
 
Na pacjentów czekała udekorowana poczekalnia (girlanda z 300 balonów) oraz dwa roll-up, które przybliżały zawód Diagnosty Laboratoryjnego. W rejestracji dla pacjentów został przygotowany konkurs z nagrodami, które zorganizowali przyjaciele laboratorium oraz KIDL. Plakat konkursowy przygotowała Zosia.
Pytanie konkursowe brzmiało:" Kto wykonuje badania laboratoryjne?". Możliwe odpowiedzi: Lekarz, Pielęgniarka, Diagnosta Laboratoryjny.
Losowanie nagród odbywało się we wspaniałej atmosferze. Akcja bezpłatnego badania cholesterolu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
 
Na koniec kierownik zakładu przygotował konkurs z pięcioma zadaniami dla pracowników. Po rozdaniu nagród cały zespół Laboratorium zasiadł do wspaniale udekorowanego stołu, na którym znajdowały się dwa pięknie wyglądające torty i pyszna kawa.
 
 
 

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe