Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Szkolenie z zakresu funkcjonalności Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK) 28-03-2018

W dniu 14.04.2018 r. o godz. 10.00 w Kampusie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przy ul. Jedności 8, odbędzie się szkolenie z zakresu funkcjonalności Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK). SMK jest systemem teleinformatycznym, wspomagającym przebieg procesu kształcenia podyplomowego kadr medycznych.

Szkolenie dedykowane jest dla osób mogących pełnić rolę Kierowników specjalizacji oraz diagnostów laboratoryjnych, zamierzających rozpocząć wspomniany proces kształcenia  specjalizacyjnego (w SUM w Katowicach w dziedzinach: laboratoryjna diagnostyka medyczna, laboratoryjna hematologia medyczna).  

Szkolenie jest współorganizowane z Krajową Izbą Diagnostów Laboratoryjnych,  Departamentem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Zdrowia, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia oraz Wydziałem Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

Za udział w szkoleniu będą przyznane 2 punkty edukacyjne /miękkie/. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach:

 http://studiapodyplomowe.sum.edu.pl/formularze/formularze-zgloszeniowe-i-wnioski

 

Wypełniony formularz uprzejmie prosimy o odesłanie na adres: dsobocinska@sum.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy
dr hab. n. med. Katarzyna Winsz-Szczotka
Kierownik Kolegium Kształcenia Podyplomowego
Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe