Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
ul. Konopacka 4, 03-428 Warszawa

kontakt z przedstawicielem wojewódzkim

formularz kontaktowy

Dyplomatorium w Lublinie 04-12-2017

18 listopada 2017 r. odbyło się dyplomatorium absolwentów Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
18 listopada 2017 roku w obecności Jego Magnificencji Rektora oraz władz uczelni, wydziału i licznych zaproszonych gości odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej, w czasie którego rozdano dyplomy magistrom farmacji, analityki medycznej, kosmetologii oraz dyplomy licencjackie absolwentkom kierunku kosmetologia.
 
W czasie uroczystości rozdano także listy gratulacyjne i nagrody dla laureatów konkursu prac magisterskich, absolwentów wyróżniających się dużą aktywnością w pracach organizacji studenckich oraz działalności społeczno-organizacyjnej, a także w pracach studenckich kół naukowych.
Na uroczystości nie zabrakło pełnych wzruszeń podziękowań władzom uczelni i wydziału, mistrzom nauczycielom akademickim i samym studentom oraz ich rodzinom.
 
Z rąk Pani Prezes KRDL dr Elżbiety Puacz absolwenci kierunku analityka medyczna otrzymali również Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego.
 
Absolwentom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za lata współpracy i życzymy powodzenia i dalszych sukcesów!
 
 

Wracaj


Ciekawe artykuły

bądź na bieżąco, zapisz się do naszego newslettera!

Wojewódźtwo:
Imię i nazwisko:
Adres email:
copyright by Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych created by Centrum Internetowe